Όλο το... τηλεοπτικό βόλεϊ στο Ρίο Κύριο

Όλο το τηλεοπτικό πρόγραμμα του βόλει και του μπιτς βόλεϊ στα κρατικά κανάλια (ΕΡΤ-1, ΕΡΤ-2, ΕΡΤ-3) τις ημέρες των Ολυμπιακών Αγώνων.

Οι ώρες είναι Ελλάδας και η διαφορά ώρας της Αθήνας με το Ρίο ντε Τζανέιρο είναι +6 ώρες. Οι θερμοκρασίες περιβάλλοντος στο Ρίο ντε Τζανέιρο είναι 21-25 βαθμοί Κελσίου. Περιλαμβάνονται οι αλλαγές προγράμματος που ανακοινώνει η ΕΡΤ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 5/8/2016
22:20 (ΕΡΤ-1): Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΡΙΟ ΝΤΕ ΤΖΑΝΕΪΡΟ - (Εκπομπή)
00:45 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑ - ΟΙ ΡΙΖΕΣ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ - (Εκπομπή)
01:55 (ΕΡΤ-1, ΕΡΤ-2): ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ - (Απευθείας μετάδοση)
03:30 (ΕΡΤ-1, ΕΡΤ-2): ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ - (Απευθείας μετάδοση)

ΣΑΒΒΑΤΟ, 6/8/2016
11:00 (ΕΡΤ-2): ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
13:00 (ΕΡΤ-2): ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
21:30 (ΕΡΤ-1): BEACH VOLLEY - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
00:10 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΚΥΡΙΑΚΗ, 7/8/2016
14:30 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY – Προκριματικά - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
18:30 (ΕΡΤ-3): BEACH VOLLEY – Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
19:50 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
22:05 (ΕΡΤ-3): BEACH VOLLEY – Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
02:50 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Ρωσία - Κούβα» - (Απευθείας μετάδοση)
04:35 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Αργεντινή - Ιράν» - (Απευθείας μετάδοση)
06:10 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016- ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΔΕΥΤΕΡΑ, 8/8/2016
06:30 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Βραζιλία - Μεξικό» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
15:55 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY
21:00 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
00:13 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
00:30 (ΕΡΤ-2): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016- ΠΕΡΙΛΗΨΗ
02:25 – 04:33 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
04:35 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ): «Βραζιλία - Αργεντινή» - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΤΡΙΤΗ, 9/8/2016
14:25 - 19.03 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
15:30 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Ρωσία - Αργεντινή» - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY
00:15 (ΕΡΤ-2): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
00:35 (ΕΡΤ-3): BEACH VOLLEY
01:05 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Ιταλία - ΗΠΑ» - (Απευθείας μετάδοση)
06:10 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΤΕΤΑΡΤΗ, 10/8/2016
06:00 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY - Προκριματικά (Α) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
00:13 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY – Προκριματικά - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
03:00 (ΕΡΤ-1): BEACH VOLLEY - Προκριματικά - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
05:00 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Γ) - «Βραζιλία - Ιαπωνία» - (Απευθείας μετάδοση)
06:20 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:10 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΠΕΜΠΤΗ, 11/8/2016
15:30 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Ιράν - Κούβα» - (Απευθείας μετάδοση)
15:55 – 22.00 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
21:55 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
02:15 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
02:30 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α): «Ιταλία - Μεξικό» - (Απευθείας μετάδοση)
04:35 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α): «Βραζιλία - ΗΠΑ» - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 12/8/2016
06:30 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
23:50 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY - (Απευθείας μετάδοση)
01:10 (ΕΡΤ-1): BEACH VOLLEY (Μ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
05:30 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΣΑΒΒΑΤΟ, 13/8/2016
14:50 – 17:43: LIVE ZAPPING
22:05 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Πολωνία - Ρωσία» - (Απευθείας μετάδοση)
00:05 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «ΗΠΑ - Γαλλία» - (Απευθείας μετάδοση)
02:45 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Καναδάς - Μεξικό» - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΚΥΡΙΑΚΗ, 14/8/2016
02:50 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Γ) - «Ιαπωνία - Αργεντινή» - (Απευθείας μετάδοση)
04:35 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Γ) - «Βραζιλία - Ρωσία» - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΔΕΥΤΕΡΑ, 15/8/2016
15:30 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Αργεντινή - Αίγυπτος» - (Απευθείας μετάδοση)
17:00 – 19:18 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
17:15 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
17:35 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «ΗΠΑ - Μεξικό» - (Απευθείας μετάδοση)
19:50 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
23:05 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Πολωνία - Κούβα» - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
04:35 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Βραζιλία - Γαλλία» - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΤΡΙΤΗ, 16/8/2016
22:18 (ΕΡΤ-3): BEACH VOLLEY – Ημιτελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
00:40 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - 3ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ): 4ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
04:50 (ΕΡΤ-3): BEACH VOLLEY – Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΤΕΤΑΡΤΗ, 17/8/2016
08:00 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - 1ος προημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
15:50 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - 1ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
00:00 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - 3ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 4 (Απευθείας μετάδοση)
05:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
06:00 (ΕΡΤ-1): BEACH VOLLEY (Γ) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
07:20 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΠΕΜΠΤΗ, 18/8/2016
07:20 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - 2ος Προημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Γ) - 1ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
03:50 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY (A) - Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
05:20 (ΕΡΤ-2): ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
05:55 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY (A) - Τελικός (Ζ) - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 19/8/2016
07:30 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - 2ος Ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - 1ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
04:15 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - 2ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΣΑΒΒΑΤΟ, 20/8/2016
19:00 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Γ) - Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
04:15 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
06:20 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 21/8/2016
10:00 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
15:30 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
19:10 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
01:30 (ΕΡΤ-1): ΡΙΟ 2016 – 16 ΗΜΕΡΕΣ (HIGHLIGHTS ΑΓΩΝΩΝ) (Απευθείας μετάδοση)
02:00 (ΕΡΤ-1): ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ - (Απευθείας μετάδοση)

Πηγή: Volleynews

Διαβάστηκε 476 φορές